Головна Анонси подій Всеукраїнський Інтеграційний Рух "ВІР в Україну" - Believe in Ukraine з Ганною Онищенко

Всеукраїнський Інтеграційний Рух "ВІР в Україну" - Believe in Ukraine з Ганною Онищенко

 

Всеукраїнський Інтеграційний Рух "ВІР в Україну" - Believe in Ukraine з Ганною Онищенко

 

Історія мого успіху - цикл мотиваційних вечорів - простого спілкування успішних особистостей з людьми з інвалідністю. Це надання моральної підтримки, спонукання до активних дій та особистого розвитку!
Всеукраїнський Інтеграційний Рух "ВІР в Україну" разом з небайдужими громадськими активістами-волонтерами вже успішно провели два мотиваційних вечори зі спікерами народним депутатом України Світланою Заліщук та відомим співаком, перможцем талант-шоу "1+1" "Голос країни", Іваном Ганзерою. 
Третій мотиваційний вечір відбудеться 17 вересня о 14.00 (місце зустрічі: Американський дім, вул. Пимоненка, 6) в компанії представника вищого керівництва Держави, чарівної Ганни Онищенко. З посади юристконсульта крок за кроком Ганна, долаючи перепони, підіймалася з нижчої кар'єрної сходинки юриста, вгору, до однієї з найвищих: юристконсульт - провідний юрисконсульт - начальник відділу корпоративного управління - заступник Міністра юстиції України – керівник апарату - голова Державної реєстраційної служби України - міністр Кабінету Міністрів України!
Ми поговоримо про вміння долати перепони та проходити через життєві труднощі, не втрачаючи мотивації й ентузіазму. Що саме спонукає людину йти вперед та досягати своїх цілей?...Шукатимемо на це та інші питання відповіді разом.
Увага: з собою обов'язково необхідно мати ПАСПОРТ або водійські права, щоб потрапити у приміщення!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити