Головна Новини Презентація першого випуску літературно–художнього збірнинка для незрячих дітей «12 місяців»

Презентація першого випуску літературно–художнього збірнинка для незрячих дітей «12 місяців»

28 травня запам’яталося відвідувачам центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М.Островського у Києві великою кількістю гостей, жвавими дискусіями та веселим гамором. Цього дня у приміщенні бібліотеки відбулася презентація першого випуску літературно-художнього збірника для дітей «12 місяців. Травень», надрукованого шрифтом Брайля. Тепер незрячі дітки віком від 6 до 12 років зможуть читати найцікавіші казки, вірші і оповідання, розгадувати кросворди і вчити скоромовки.

А виставка об’ємних дерев’яних робіт Сергія Поноченюка, присвячена виходу першого випуску збірника, черговий раз продемонструвала присутнім неймовірну силу мистецтва. Кожен відвідувач бібліотеки міг доторкнутися до робіт і відчути животворну енергетику дерева, поєднану з глибинними смислами, які закладає в дивовижні картини художник. Саме на кошти, зібрані  від продажу картин, була надрукована презентована книжка.

Завдячуючи благодійним внескам небайдужих українців та чуйних гостей, ми з певністю очікуємо на вихід наступного номера «12 місяців. Червень» і щиро сподіваємося, на подальшу підтримку нашої благодійної ініціативи.

 

 

Відео-репортаж можна переглянути тут:  

  https://www.youtube.com/watch?v=1IPMNHsgDY4 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити