Головна

Емоційно заряджена поезія Вікторії Самчук

Презентація книжки транслювалася через голосовий чат для незрячих «Теремок», що дало можливість почути вірші Вікторії віртуальним слухачам з усієї країни, а також висловити їй щирі слова захоплення. Під час презентації звучало багато віршів поетеси , які декламували друзі Вікторії, а також студенти педагогічного університету ім. М. Драгоманова (факультету тифлопедагогіка). Кілька віршів прочитала сама поетеса. Олесь Самчук – син Вікторії – виконав кілька пісень на гітарі сучасних українських гуртів. На презентації також виступив дует «Меццо» у складі Ольги Семи та Ірини Демянової, які натхненно виконали твори «Пісня про матір» та «Молитва за Україну».

            Нова книжка Вікторії Самчук складається з 5 розділів: «Іронії життя», «Моя філософія», кольори кохання», «Спробуй повернутися в дитинство» та «Есеї». Тож, поезія Вікторії різнопланова: кожна подія в особистому житті, у житті оточуючих,  все, що відбувається в країні знаходять в її поетичній душі відгук, що властиво справжнім поетам. Звичайно ж, окреме місце в її творчості займає інтимна лірика, цікава і неординарна.

            Тож, бажаємо поетесі нових творчих злетів, цікавих відкриттів у царині слова, влучних метафор та несподіваних порівнянь і, безумовно, нових глибоких книжок!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити