Головна

Магазин для незрячих

 

Шановні читачі!
Пропонуємо вашій увазі наступне оголошення:

 Харківський соціально-реабілітаційний ценр незрячих, відомий створенням в 2008 році першої в Україні, служби супроводу незрячих в місті Харкові, презентує свій новий проект - Магазин для незрячих. Сайт магазину www.trosti.com.ua створений інвалідами зору, роботу магазину підтримують також виключно незрячі люди, невипадкові в соціальній сфері, що приділили їй більшу частину свого свідомого життя.

Магазин для незрячих працює для всіх регіонів України, замовлення надсилаються службою «Нова пошта» та «Укрпошта». Оплата можлива як готівкою при отриманні, так і банківськими чи казначейськими переказами, через систему Приват24, поповненням карткового рахунку. Працюємо з фізичними і юридичними особами, надаємо усі необхідні документи та реквізити.

Подробиці рекомендуємо подивитися на сайті Магазину або дізнатися за телефонами - доступні всі мобільні оператори України. На сайті представлені докладні описи товарів, тематичні статті і навіть відеоролики з оглядами, які можна переглянути або послухати. Сайт на двох мовах, можна вибрати зручну версію.

 

З повагою   С. Д. Москалець

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити