Головна

Результати 31 - 40 з 246

    Історія мого успіху - цикл мотиваційних вечорів - простого спілкування успішних особистостей з людьми з інвалідністю. Це надання моральної підтримки, спонукання до активних дій та особистого розвитку! Всеукраїнський Інтеграційний Рух "ВІР в Україну" разом з небайдужими громадськими активістами-волонтерами вже успішно провели два мотиваційних вечори зі спікерами народним депутатом України Світланою Заліщук та відомим співаком, перможцем талант-шоу "1+1" "Голос країни", Іваном Ганзерою.  Третій мотиваційний вечір відбудеться 17 вересня о 14.00 (місце зустрічі: Американський дім, вул. Пимоненка, 6) в компанії представника вищого керівництва Держави, чарівної Ганни Онищенко. З посади юристконсульта крок за кроком Ганна, долаючи перепони, підіймалася з нижчої кар'єрної сходинки юриста, вгору, до однієї з найвищих: юристконсульт - провідний юрисконсульт - начальник відділу корпоративного управління - заступник Міністра юстиції України – керівник апарату - голова Державної реєстраційної служби України - міністр Кабінету Міністрів України! Ми поговоримо про вміння долати перепони та проходити через життєві труднощі, не втрачаючи мотивації й ентузіазму. Що саме спонукає людину йти вперед та досягати своїх цілей?...Шукатимемо на це та інші питання відповіді разом. Увага: з собою обов'язково необхідно мати ПАСПОРТ або водійські права, щоб потрапити у приміщення!
Запрошуємо вас на вже традиційне для кінця вересня святкування дня бібліотеки! Захід відбудеться 29 вересня о 12.00 в читальному залі бібліотеки. На святкування завітають поважні гості: нинішній керівник проекту «Аудіокнига для людей з вадами зору» Катерина Кисельова та теле та радіоведучий, журналіст Андрій Куликов, який начитав кілька книжок, останньою з яких була – «Леонід Кисельов. Вибрані поезії.». Пані Катерина розповість про проект, поділиться планами на майбутнє щодо начитування наступних аудіо книг, а Андрій Куликов прочитає свої улюблені вірші поета Тож, запрошуємо всіх охочих і небайдужих розділити з нами це свято З повагою Колектив бібліотеки
Шановні читачі! Запрошуємо дорослих і маленьких читачів казок на презентацію аудіокниги Івана Андрусяка «Третій сніг», яка відбудеться 26 серпня 2014 року о 18.00 у книгарні «Є» (Київ, вул. Лисенка, 3). Симпатичний їжачок на ім’я Петро живе у чарівному лісі і ходить до лісової школи. Його вигадав знавець усіх лісових чарів Іван Андрусяк, а про його пригоди своїм чарівним голосом розповідає Галина Бабій.Ця книга була створена в межах проекту "Аудіокниги для людей з вадами зору". Тож, запрошуємо всіх поринути у чарівний світ казки.
31 жовтня 2014 року о 14.00 в читальному залі бібліотеки відбудеться презентація першої поетичної книжки Євгена Познанського «Светлый крест». Творчість Євгена Познанського цікава і багатогранна: він пише духовні вірші, поезії на історичну тематику, лірику тощо. Євген є також автором прозових та драматичних творів. Запрошуємо всіх, хто любить справжню поезію, хоче привітати автора або познайомитись із його творчістю поближче. Ми будемо дуже вам вдячні, якщо це свято народження книжки ви розділите разом із нами.
Громадське об’єднання незрячих фахівців «Реаресурс» за сприяння Міністерства освіти і науки України та фінансової підтримки БФ «Інститут розвитку освіти» в рамках реалізації проекту за темою«Підтримка інклюзивного навчання дітей з вадами зору 9 жовтня 2014 року проводить семінар для представників Міністерства освіти і науки, вчителів шкіл, де в інклюзивних класах навчаються діти з вадами зору, батьків дітей, які навчаються або планують навчатися інклюзивно, фахівців у галузі тифлопедагогіки, представників громадських організацій, які опікуються особами з вадами зору та інших зацікавлених осіб. Місце проведення: м. Київ, Печерський узвіз,5 (читальна зала Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М. Островського). Початок семінару об 11.00 год. Початок реєстрації о 10.30 год.
Ми, «НЕВИДИМІ» громадяни України, люди з інвалідністю, яких в країні проживає понад 2,7 млн. осіб. Серед нас - інваліди з дитинства, із захворюванням опорно-рухового апарату, хворі на цукровий діабет, незрячі, нечуючі, люди з інтелектуальними та психічними розладами, їх батьки та опікуни, батьки, які виховують дітей з інвалідністю, ті, хто став інвалідом в період Великої Вітчизняної війни, війни в Афганістані та інших збройних конфліктів, учасники Революції Гідності, цивільні та військові із зони АТО. Ми, як ніхто, знаємо, що таке, коли Держава та суспільство тебе не бачить, коли ти не знаєш, чи зможеш сьогодні купити життєво необхідні ліки собі чи своїй дитині; коли твоє подальше життя вирішує помилка лікаря; коли вулиці, транспорт, школи, лікарні, робота, виборчі дільниці тобі фізично не доступні; коли ти не чуєш, про що говорить суспільство чи Президент України; коли ти ніколи не побачиш свою рідну матір, дружину, чоловіка, дитину; коли ти не можеш, як інші, спуститися в бомбосховище та залишаєшся вдома, обнімаючи свою дитину, сподіваючись тільки на Господа Бога. На жаль, ми знаємо, що таке - відчувати себе «забутими» громадянами своєї країни! Серед нас, людей з інвалідністю, - відомі народні обранці, громадські діячі, вчені та педагоги, адвокати та лікарі, державні службовці і бізнесмени, робітники та селяни, художники і музиканти. Ми - лідери світового паралімпійського та дефлімпійського спорту. Ми - незламні силою та духом! Ми прагнемо бути незалежними і почутими суспільством! Та головне - стати рівними з іншими громадянами нашої країни! Алесьогодні, коливУкраїнііденеоголошенавійна, яказнищуєтакалічитьнашихдітей, братівісестер, батьківтаматерів, ми, українцізінвалідністю, неможемосидітивдома, спокійноспостерігаючизацим. Тому, в річницю підписання Конвенції ООН «Про права людей з інвалідністю» 27 вересня 2014 року (субота) представники Національної Асамблеї інвалідів України та Національних паралімпійського та дефлімпійського комітетів України пройдуть Маршем МИРУ по вул. Хрещатик, закликаючи до миру та єдності. ПРИЄДНУЙТЕСЬ! Підтримайте нас! Чекаємо Вас 27 вересня об 11.00 у м. Києві на вул. Хрещатикбіля Центрального Універмагу Оргкомітет: 044 -279-61-82; 044-279-61-74;office@naiu.org.ua 044-289-35-34; 050-512-44-58 Прес-служба: 044 -289- 43- 30; 093 771 10 64.Акредитація для ЗМІ- обов’язкова!!!
7 листопада 2014 року о 12.00 в читальному залі Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М. Островського відбудеться презентація першої в Україні художньої аудіокнижки, зробленої в дейзі форматі з повним дотриманням авторських прав «Тобі емоції справжні» Рівненської незрячої поетеси Вікторії Самчук, (створеної Петром Поліщуком у межах шведсько-українського проекту «Сучасні інформаційні системи для українських користувачів з вадами зору» (керівник проекту Оксана Потимко) . Це вже друга друкована збірка віршів поетеси. Цього року Вікторія здобула перше місце в конкурсі, присвяченому 200–літтю від дня народження Тараса Шевченка серед незрячих у номінації «Проза» Тож, ви маєте чудову нагоду відвідати презентацію книжки, познайомитися з творчістю вікторії, а також привітати її з визначними подіями у творчому житті.
15 листопада 2014 року о 12.00 в читальному залі бібліотеки відбудеться зустріч з заслуженою артисткою України Ларисою Трояновською, яка читатиме вірші Марини Цвєтаєвої. Запрошуються всі, кому цікава творчість цієї непересічної особистості.
5 грудня 2014 року о 12.00 в читальному залі бібліотеки відбудеться традиційне вже відзначення Дня інваліда. У заході візьмуть участь: учні школи–інтернату для сліпих дітей № 5, незамінний дует «Меццо», незрячі музиканти, поети, читці та інші. На вас чекають цікаві тифлоконкурси та тепла невимушена атмосфера. Запрошуємо всіх бажаючих цікаво у дружньому колі разом з нами провести час.
До 125–ї річниці від дня народження видатного тифлопедагога, письменника, есперантиста Василя Єрошенка відбудеться Вечір пам’ятів читальному залі бібліотеки14 січня 2015 р. об 11.00. організатор заходу: благодійна організація «Обличчям до істини». Запрошуються всі бажаючі.


Сторінка 4 з 25


Powered by AlphaContent 4.0.12 © 2005-2019 - All rights reserved