Головна

Результати 41 - 50 з 246

Дорогі друзі! Запрошуємо вас на літературний вечір, присвячений всесвітньо відомому твору "Пророк" класика світової літератури, лівано-американського філософа, есеїста, романіста і художника Джебрана Халіля Джебрана (1883-1931). Твір "Пророк" перекладено більше ніж на сто мов світу. На вечорі відбудеться читання нещодавно виданої першої українськомовної версії «Пророка» - віршованого парафразу "Слово Пророка" автором Уляною Письменною. Музичний супровід вечора – Віра Бондар (скрипка), Олексій Власов – (гітара, вокал), Леся Рой – (гітара вокал). Захід відбудеться 24 лютого о 14.00 в читальному залі бібліотеки. Щиро запрошуємо всіх бажаючих!
Першого дня весни своє мистецтво та весняний сонячний настрій даруватимуть нам талановиті музиканти дуету «Cвіжий вітер» Олександр Шевченко (скрипка) та Аліна Бойко (гітара), а також самобутні поети Євген Познанський та Валентина Врублевська. Захід відбудеться 1 березня о 12.00 в читальному залі бібліотеки. Щиро запрошуємо всіх бажаючих!
18 травня о 12.00 в читальному залі Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М. Островського відбудеться вечір пам’яті Обухівського незрячого поета Юрія Головаша «Струни, що торкаються серця». Літературно–музичну композицію підготували його друзі та однодумці – співробітники Обухівського УВП. Тож, щиро запрошуємо всіх бажаючих вшанувати пам’ять поета і розділити з нами радість від сприйняття поезії.
    21 травня о 12.00 в читальному залі бібліотеки відбудеться творчий вечір  відомого українського поета–пісняра, народного артиста України Анатолія Матвійчука. Його пісні співали Назарій Яремчук, Алла Кудлай, Віктор шпортько, Валерій Леонтьєв, Лариса Доліна, Ірина Білик та багато інших. Творчість Анатолія Матвійчука  – цікава й багатогранна: він пише і ліричні твори, й гумористичні, звісно, що події сьогодення його також не залишають байдужим Тож, щиро запрошуємо вас відвідати  однозначно цікавий творчий захід, адже люди такого масштабу зовсім не часто відвідують нашу бібліотеку.
07 червня об 11.00 в читальному залі Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М. Островського відбудеться безкоштовна лекція з накопичувального недержавного пенсійного забезпечення. Лектор: директор брокерської компанії ТОВ СК "Юпитер Vienna Insurance Group" Гаращенко Богдан. Запрошуємо всіх бажаючих!
17 червня 2016 року об 11.00 в читальному залі Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М. Островського відбудеться зустріч з поетом зі Львова Степаном Степановичем Підлужним. Тож, радо запрошуємо всіх познайомитися з цікавою особистістю та його творами!
В останню неділю місяця 25 вересня 2016 року о 12.00 в читальному залі бібліотеки відбудеться святкування 80–ї річниці бібліотеки. У програмі: виступ директора бібліотеки, завідуючої відділом обслуговування, вітання від гостей, а також різнобарвна мистецька частина. Серед гостей свята: народний артист України, герой України Анатолій Паламаренко, члени спілки письменників України: Геннадій Горовий та Тетяна Лемешко, а також багато цікавих творчих особистостей. Тож, запрошуємо всіх бажаючих розділити з нами це свято!
4 грудня о 12.00 в читальному залі Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М. Островського відбудеться відзначення Дня людей з інвалідністю. У заході візьмуть участь: учні вокальної студії Тетяни Цвір «Дітлахи» та лідер групи «Колодій» Павло Колодій, активні читачі бібліотеки, які даруватимуть свою творчість, а також шановані гості зі Львова – члени літературно–мистецької вітальні»поклик» із презентацією книги «Серцем припасти до Львова». Тож, щиро запрошуємо всіх з відкритими серцями відвідати наше мистецьке дійство, яке нікого не залишить байдужим!
Всім привіт! З радістю запрошуємо Вас на презентацію книги Євгена Познанського "Моя роскошь". 20 квітня 2017 р., на Світлому тижні Воскресіння Христового, в читальному залі бібліотеки відбудеться презентація другої поетичної книжки Євгена Познанського «Моя роскошь». У зустрічі візьмуть участь: автор книги, члени поетичної студії «Ліра», утвореної на базі ГО «Творчі ініціативи», дует «Меццо» (у складі Ольги Семи та Ірини Дем’янової, вокалістка Надія Коробчук, а також друзі та шанувальники творчості Євгена Познанського. Тож, запрошуємо всіх бажаючих прийти до нашої бібліотеки та привітати поета з виходом нової книжки, а також насолодитися вишуканим поетичним словом!
До 500-ліття Реформації, 100-ліття перебування Василя Єрошенка в Індії та до 65-річчя смерті письменника Лекція Юлії Патлань з елементами літературних читань Ви дізнаєтеся: -         Як і чому Реформація вплинула на розвиток спеціальної освіти; -         Чому і для чого Василь Єрошенко поїхав саме до Норвудського коледжу для незрячих; -         Що вже було в Індії у 1917 році, і чого ще не існувало в Росії; -         Таємниці освіти сліпих, про які нам не розповідали сто років; -         Чи може бути щось зайве в авторському тексті; -         Чи можна дізнатися про події, які відбулися століття тому, і про людей, яких давно нема; -         Чи знайшов Василь Єрошенко те, до чого прагнув? Лекція відбудеться 14 грудня о 14:00 в читальному залі бібліотеки.


Сторінка 5 з 25


Powered by AlphaContent 4.0.12 © 2005-2019 - All rights reserved