Головна

Результати 51 - 60 з 246

26 вересня 2017 року о 10.00 в приміщеенні Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих імені М.Островського (Київ, Печерський узвіз, 5) відбудеться
1 жовтня 2017 року о 12.00 в читальному залі бібліотеки відбудеться традиційне вже святкування Дня бібліотеки. У заході візьмуть участь представники дружніх організацій талановиті учасники художньої самодіяльності серед незрячих. Будуть проведені вікторини та конкурси. Тож, запрошуємо всіх друзів бібліотеки, книголюбів та активних людей розділити з нами радість цього свята!
  20 жовтня о 12.00 в читальному залі бібліотеки відбудеться концерт заслуженого артиста України Олега Стадніка та Людмили Дворницької «Голоси кохання». У програмі відомі вже пісні та нові твори митця, а також вірші Людмили Дворницької. Запрошуються всі, хто любить гарну патріотичну душевну українську пісню!
3 грудня 2017 року о 12:00 у читальному залі бібліотеки традиційно відзначатиметься Міжнародний день людей з інвалідністю. У програмі заходу знайомство з Львівською бібліотекою для незрячих, яка в цьому році відсвяткувала своє 55–ліття, невеличка вікторина про нашу бібліотеку, концерт активних читачів Київської та Львівської бібліотек, а також учасників художньої самодіяльності Обухівського УВП УТОС. Запрошуємо всіх бажаючих, активних і незламних, буде цікаво і небуденно!
30 вересня українська громадськість традиційно відзначає всеукраїнський День бібліотек. Однак  наша бібліотека почала святкувати свій День бібліотеки, значно раніше, прив’язавши його до Дня народження Миколи Островського, чиє ім.’я бібліотека носить і зараз. Таким дивним чином ці дати співпали і ми святкуємо тепер День бібліотеки разом з іншими бібліотеками України.. Тож, і цього року, за традицією, ми знову разом з нашими любими
Вже традиційно останньої неділі вересня ми збираємося, щоб відзначити День бібліотеки. Тож, з радістю запрошуємо всіх розділити це свято разом з нами 27 вересня о 12.00 в читальному залі бібліотеки. Цікаве дозвілля ми гарантуємо. Велике прохання: взяти з собою гарний настрій та сонячну усмішку!
Всеукраїнський Інтеграційний Рух "ВІР в Україну" ініціює новий унікальний проект "Теплі зимові розмови "Про..." - цикл заходів, які ми будемо проводити протягом зимового періоду з метою надання психологічної підтримки людям!  Безперечним є той факт, що події останніх років в Україні економічного та воєнного характеру спричинили психологічну дестабілізацію в суспільстві. Постійна настороженість, зневіра у власні сили та особистий потенціал призводять до пасивності українців, спричиняють стагнацію їх успішного кар’єрного розвитку, руйнують особисті відносини. Тож Всеукраїнський Інтеграційний Рух «ВІР в Україну» пропонує провести п’ять розмов з висококваліфікованими, успішними спеціалістами з психології та надати можливість кожному, хто цього потребує, отримати моральну підтримку та можливість більше пізнати себе. Місце проведення заходу: вул. М. Пимоненка, 6, від м. Лук'янівська. Маємо за честь представити нашого першого почесного спікера - кандидата психологічних наук, сертифікованого ігротехніка та організатора соціально-психологічних тренінгів, досвідченого психолога Антоніну Рудську.  Існує думка, що оптимістичні люди - це ті люди, які смакують найкращі обставини у своєму житті, в житті інших і в житті оточуючого їх світу. Вони висловлюють думки перемоги, думки про подолання перешкод, і куди б вони не йшли, вони несуть запоруку успіху, перемоги і сили (с). Разом із Антоніною Рудською ми спробуємо з'ясувати, чи дійсно це так ;). Увага! При собі необхідно обов'язково мати документ, що посвідчує особу!! У разі виникнення питань, пишіть нам: integrationmovement@gmail.com Для участі у заході просимо всіх зареєструватися за цим посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1P9pLsnUG8AHYdHkujIPM9uzQcAtFwVchgEEtfdNx0tE/viewform?usp=send_form.
11 березня 2016 року у приміщені Національного музею Тараса Шевченка відбувся конкурс читців шрифтом Брайля «Промінням Брайля осяяний Кобзар», організований Об’єднаною редакцією періодичних видань Українського товариства сліпих «Заклик». Десять учасників конкурсу читали по черзі Кобзар, а журі оцінювало швидкість та якість читання. До складу журі увійшли доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри тифлопедагогіки Факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова; президент ВГО «Асоціація тифлопедагогів України» Синьова Євгенія Павлівна, вчитель української мови та
Дорогі друзі! Щиро вітаємо вас із прийдешніми святами: Новим 2016 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо міцного здоров’я, радості, світлого гарного настрою, віри, надії й любові й миру, а також мудрості! Нехай усі негаразди залишаться вроці, що минає, а все добре нехай лише примножується в році наступному! Родинного затишку вам і щастя! А Ісусик, що народжується, нехай укріпить вашу віру, обдарує вас своєю осяйною посмішкою і небесною благодаттю! З повагою Колектив бібліотеки  
На початку року фонди спеціалізованих бібліотек для осіб із вадами зору поповнилися шістьма виданнями, які вийшли за підтримки Держкомтелерадіо у рамках бюджетної програми "Українська книга".


Сторінка 6 з 25


Powered by AlphaContent 4.0.12 © 2005-2019 - All rights reserved