Головна

Результати 91 - 100 з 246

Раді повідомити Вам, що наша бібліотека відтепер представлена у соціальній мережі facebook. На нашій сторінці ви знайдете: більше про бібліотеку: актуальні новини, анонси подій, оголошення, світлини та відео, цікаві посилання та відгуки на ті чи інші події, тощо. Тож ласкаво просимо вподобати нашу сторінку на facebook: https://www.facebook.com/csbs.org.ua
12 травня 2016 року  виповнилося дев’яносто вісім років з Дня народження Якова Батюка. Члени Українського товариства сліпих відвідали місто Ніжин з метою вшанування пам’яті героя-підпільника. У заході взяли участь заступник Голови ЦП УТОС Олександр Михайлович Осадчий, заступник директора першого учбово-виробничого підприємства №1 Степан Юрійович Філіп, директор та співробітники навчально-інформаційного комп’ютерного центру УТОС Сергій Анатолійович Васін, Павло Макаренко та Ганна Самборська, працівники Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М. Островського Олександр Кирилович Бурчак та Вадим Герасименко, ПОГ «Об’єднана редакція періодичних видань УТОС «Заклик» Інесса Гусєва та Євген Познанський, а також студентки факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова. Спочатку група відвідала Ніжинський краєзнавчий музей ім. І. Спаського, де дуже цікаву оглядову екскурсію його залами провела співробітник музею Тетяна Олександрівна Діденко.
Дорогі друзі!   Щиро вітаємо вас із Днем Державного прапора та Днем Незалежності України! Перш за все, бажаємо миру і єдності нашій державі нехай Господь допоможе нам швидше закінчити цю страшну криваву війну без великих людських втрат! Бажаємо нашому керівництву мудрих і правильних рішень для свого народу!  Зичимо вам віри у світле майбутнє нашої держави, справжньої любові до свого краю і щоб ми ніколи і ніде не забували про те, що ми – Українці З повагою Колектив бібліотеки  
25  вересня 2016 року в читальному залі бібліотеки відбулося святкування 80–ї річниці від її заснування. Багато поважних гостей прийшло привітати нас з таким визначним ювілеєм. Це керівник партії «Захисники вітчизни» Юрій Кармазін, Голова всеукраїнського інтеграційного руху «Вір в Україну» Олена Олійник та активний волонтер Євген Сапожніков,  член ЦП УТОС,  директор реабілітаційного центру УТОС Петро Федорець, керівники первинних організацій м. Києва Тетяна Драчевська та Валентина Коник, директор республіканського будинку звукозапису і друку Степан Філліп, президент всеукраїнської громадської організації «Генерація успішної дії» та заступник головного редактора об’єднаної редакції «Заклик»  Геннадій Євсев’єв, активна учасниця громадської організації «Творчі ініціативи» Валентина Братчанська, секретар НІКЦ УТОС Ганна Самборська, народний артист України Анатолій Паламаренко та письменниця Тетяна лемешко, а також багато активних і творчих читачів. На  адресу бібліотеки  прозвучало багато гарних теплих привітань, були вручені цінні та смачні подарунки,а також пролунали поетичні та музичні  поздоровлення.. Напевно, всіх вразив виступ учнів школи–інтернату для незрячих дітей № 5, які прочитали вірш Дарини Воропай «Ми не сліпі» та заспівали українську народну пісню «Біла хата в саду». Перлиною свята, звичайно, став виступ народного артиста України, героя України Анатолія Паламаренка, який прочитав, напевно, свій найулюбленіший твір «Ярмарок» Остапа Вишні та вірш «Мати» Андрія Малишка. Нікого не хочеться образити, адже  дуже багато було цікавих виступаючих і кожен неповторний, тож, просто хочеться всім щиро подякувати за ваші світлі таланти та побажати творчого та особистого зростання. Думаю, що свято вдалося, адже в залі яблуку ніде було впасти. Було світло і радісно, адже кожен учасник свята прийшов до нас з відкритим серцем, добрими думками та побажаннями доброї долі на многії літа..
4 грудня в нашій бібліотеці відбулось відзначення міжнародного Дня  людей з інвалідністю. Учні вокальної студії «Дітлахи»(викладач Тетяна Цвір) виконали пісні, написані пані Тетяною, на патріотичну тематику: «Україна», «Молитва за Україну», «Незламна», а також пісні про святого Миколая. Кілька найбільш активних читачів бібліотеки прочитали вірші та гуморески. Родзинкою, так би мовити, заходу стала літературно–музична композиція «Серцем припасти до Львова», яку виконали гості зі Львова – члени літературно–мистецької вітальні «Поклик». Відчувається, що автори збірки просто закохані у своє місто, що воно для них особливе у будь–яку пору року, що воно їм надзвичайно дороге. Думаю, що цей виступ не залишив байдужою жодну людину в залі і всі ми по–новому побачили Львів, закохалися в нього ще раз і вже з нетерпінням чекаємо нової зустрічі з цим чарівним і загадковим містом.
  20 квітня в нашій бібліотеці відбулась презентація другої поетичної книги Євгена Познанського "Моя роскошь". На свято народження нової книжки завітали почесні гості: голова Всеукраїнського парламенту працездатних інвалідів Володимир Петровський, голова громадської організації «Творчі ініціативи» Василенко Олена Анатоліївна, член спілки письменників України Геннадій Горовий. Багато знайомих, приятелів і друзів прийшли привітати Євгена з цією знаменною подією в його творчому житті. Під час презентації декламували багато творів Євгена з нової збірки Ольга Павлівна Бойко, Ольга Шевчук, Ольга Нікітська, Зоя Стороженко, Вікторія Герасименко, Інесса Сідоріна та Марина Потеляхіна. Тісно перепліталися з тематикою віршів музичні твори,які виконували  Надія Коробчук, Вікторія Герасименко та дует "Меццо". Книга «Моя роскошь» складається з трьох розділів: «Из шкатулки клио», в якому розміщені вірші на історичну тематику; «C’est la Vie»  (Такова жизнь), який містить ліричні вірші про кохання, пейзажну лірику, дитячі спогади, і просто рефлективну лірику, а також сонети та рубаї   Третій розділ книги «Дорога к небу» складається з віршів на релігійну тематику. Передмову до збірки написала відома поетеса, член спілки письменників України Вікторія Осташ.  Вона високо оцінила вірші Євгена Познанського за те, що «…автор предельно честен – и с самим собой, и с предполагаемым читателем.. И тогда уже не столь важны формальные вещи, ведь технические неточности можно устранить, формальную сторону стиха доработать, а вот отсутствие индивидуальности, душевную несостоятельность и мировоззренческую узость компенсировать практически невозможно.». Вкінці передмови пані Вікторія підсумовує: «Читая стихи Евгения Познанского, понимаешь, что автору есть о чем рассказать своему современнику, есть чем поделиться с каждым из нас. И это не монолог всезнающего и выносящего приговор умника, скорее – попытка откровенного диалога, доверительного разговора, увлекательного и поучительного путешествия – от мысли к мысли, от сердца к сердцу. Наверное, это и есть та роскошь, которую может позволить себе далеко не каждый современный поэт.». Загалом свято народження нової книги пройшло дуже гарно, щиро, можна сказати, по-родинному затишно. Тож бажаємо Євгенові натхнення, творчого зростання, нехай Господь якомога частіше дарує йому просвітлені миті творчості! А нам– читачам – нехай Євген дарує нові зустрічі зі своєю поезією!
Відтепер люди з порушенням зору зможуть реалізувати своє конституційне право на безоплатну правову допомогу в Центральній спеціалізованій бібліотеці для сліпих імені М. Островського
30 вересня українська громадськість традиційно відзначає всеукраїнський День бібліотек. Однак  наша бібліотека почала відзначати свій День бібліотеки, значно раніше, прив’язавши його до Дня народження Миколи Островського, чиє ім.’я бібліотека носить і зараз. Таким дивним чином ці дати співпали і ми святкуємо тепер День бібліотеки разом з іншими бібліотеками України..
20 жовтня в читальному залі бібліотеки відбувся концерт заслуженого артиста України в жанрі естрадного мистецтва Олега Стадніка та Людмили Дворніцької «Голоси Кохання».
3 грудня 2017 року в читальному залі бібліотеки відзначався Міжнародний день людей з інвалідністю. На заході були присутні представники влади: директор Київського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів Володимир Святославович Пружківський, представниця міністерства соціальної політики Світлана Леонтьєва, представниця Печерського районного відділу культури м. Києва Діана Маринич та заступник голови ЦП УТОС Новосецький Михайло Миколайович. До бібліотеки завітали


Сторінка 10 з 25


Powered by AlphaContent 4.0.12 © 2005-2019 - All rights reserved