"Теплі зимові розмови "Про..."

 

Всеукраїнський Інтеграційний Рух "ВІР в Україну" ініціює новий унікальний проект "Теплі зимові розмови "Про..." - цикл заходів, які ми будемо проводити протягом зимового періоду з метою надання психологічної підтримки людям! 
Безперечним є той факт, що події останніх років в Україні економічного та воєнного характеру спричинили психологічну дестабілізацію в суспільстві. Постійна настороженість, зневіра у власні сили та особистий потенціал призводять до пасивності українців, спричиняють стагнацію їх успішного кар’єрного розвитку, руйнують особисті відносини.
Тож Всеукраїнський Інтеграційний Рух «ВІР в Україну» пропонує провести п’ять розмов з висококваліфікованими, успішними спеціалістами з психології та надати можливість кожному, хто цього потребує, отримати моральну підтримку та можливість більше пізнати себе. Місце проведення заходу: вул. М. Пимоненка, 6, від м. Лук'янівська.
Маємо за честь представити нашого першого почесного спікера - кандидата психологічних наук, сертифікованого ігротехніка та організатора соціально-психологічних тренінгів, досвідченого психолога Антоніну Рудську. 
Існує думка, що оптимістичні люди - це ті люди, які смакують найкращі обставини у своєму житті, в житті інших і в житті оточуючого їх світу. Вони висловлюють думки перемоги, думки про подолання перешкод, і куди б вони не йшли, вони несуть запоруку успіху, перемоги і сили (с).
Разом із Антоніною Рудською ми спробуємо з'ясувати, чи дійсно це так ;).
Увага! При собі необхідно обов'язково мати документ, що посвідчує особу!! У разі виникнення питань, пишіть нам: integrationmovement@gmail.com
Для участі у заході просимо всіх зареєструватися за цим посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1P9pLsnUG8AHYdHkujIPM9uzQcAtFwVchgEEtfdNx0tE/viewform?usp=send_form.