Святкування 80–літнього ювілею бібліотеки

 

25  вересня 2016 року в читальному залі бібліотеки відбулося святкування 80–ї річниці від її заснування. Багато поважних гостей прийшло привітати нас з таким визначним ювілеєм. Це керівник партії «Захисники вітчизни» Юрій Кармазін, Голова всеукраїнського інтеграційного руху «Вір в Україну» Олена Олійник та активний волонтер Євген Сапожніков,  член ЦП УТОС,  директор реабілітаційного центру УТОС Петро Федорець, керівники первинних організацій м. Києва Тетяна Драчевська та Валентина Коник, директор республіканського будинку звукозапису і друку Степан Філліп, президент всеукраїнської громадської організації «Генерація успішної дії» та заступник головного редактора об’єднаної редакції «Заклик»  Геннадій Євсев’єв, активна учасниця громадської організації «Творчі ініціативи» Валентина Братчанська, секретар НІКЦ УТОС Ганна Самборська, народний артист України Анатолій Паламаренко та письменниця Тетяна лемешко, а також багато активних і творчих читачів. На  адресу бібліотеки  прозвучало багато гарних теплих привітань, були вручені цінні та смачні подарунки,а також пролунали поетичні та музичні  поздоровлення..

Напевно, всіх вразив виступ учнів школи–інтернату для незрячих дітей № 5, які прочитали вірш Дарини Воропай «Ми не сліпі» та заспівали українську народну пісню «Біла хата в саду». Перлиною свята, звичайно, став виступ народного артиста України, героя України Анатолія Паламаренка, який прочитав, напевно, свій найулюбленіший твір «Ярмарок» Остапа Вишні та вірш «Мати» Андрія Малишка. Нікого не хочеться образити, адже  дуже багато було цікавих виступаючих і кожен неповторний, тож, просто хочеться всім щиро подякувати за ваші світлі таланти та побажати творчого та особистого зростання.

Думаю, що свято вдалося, адже в залі яблуку ніде було впасти. Було світло і радісно, адже кожен учасник свята прийшов до нас з відкритим серцем, добрими думками та побажаннями доброї долі на многії літа..