Незабутня зустріч

 

3 грудня 2017 року в читальному залі бібліотеки відзначався Міжнародний день людей з інвалідністю. На заході були присутні представники влади: директор Київського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів Володимир Святославович Пружківський, представниця міністерства соціальної політики Світлана Леонтьєва, представниця Печерського районного відділу культури м. Києва Діана Маринич та заступник голови ЦП УТОС Новосецький Михайло Миколайович. До бібліотеки завітали

гості зі Львова – співробітники Львівської бібліотеки для незрячих, учасники літературно–мистецької вітальні «Поклик»  та активні її читачі. В цьому році Львівська бібліотека ім. Т. Г. Шевченка відзначала своє 55–ліття. Тож, останньою крапкою святкування став приїзд до нашої бібліотеки. Гості стисло розповіли про бібліотеку, читали вірші та виконували пісні, присвячені цій події. Родзинкою їхнього виступу стали «цікавинки» про Львівську бібліотеку,Ось кілька із них: Неймовірно, але факт! Якщо із Брайлівських книг викласти доріжку, вона становитиме 3.7 км, що відповідає відстані до прохідної підприємства УТОС. На сьогодні «найстаршим» бібліотекарем є Світлана Палюшок; .за 21 рік роботи в книгозбірні вона випила… 1310 літрів кави та інші. В рамках заходу відбувся конкурс на кращого читця шрифтом Брайля на швидкість і виразність читання – своєрідне змагання між Львовом та Києвом (по 3 учасники з кожного боку). Перемогли Кияни, але це сталося, напевно,  лише тому, що Львівяни були втомлені дорогою. Свою творчість також представили учасники поетичного клубу «світлиця» з м. Обухова та керівник хору Обухівського УВП УТОС Роман Черепаха. Звичайно, активну участь у зустрічі взяли й творчі читачі нашої бібліотеки, які декламували власні вірші та твори відомих українських поетів, а також виконували пісні.

 

Тож, зустріч виявилася насиченою, щирою й теплою, нікому не хотілось розходитись і як Сказав поет і бібліотекар зі Львова Степан Підлужний: «Єдиним мінусом у наших зустрічах з Киянами є той, що катастрофічно бракує часу».

Фото та відео із заходу можна проглянути за посиланням:

http://zaklyk.org.ua