Бібліотека ПОГ Вінницького УВП УТОС

Бібліотека має солідне і цікаве минуле. Навіть сьогодні вона налічує близько тридцяти тисяч найменувань плоскодрукованої, рельєфно-крапкової та аудіолітератури. Попри карантинні обмеження, бібліотека продовжує працювати в звичайному режимі: зріс попит на аудіолітературу та літературу шрифтом Браїля, проводиться робота по оптимізації бібліотеки (списання морально застарілих носіїв, запис аудіокниг з Інтернету за бажаннями читачів).

В період послаблення карантину в бібліотеці проводились тематичні зустрічі, ознайомчі лекції на медичну та соціально-психологічну тематику, була проведена презентація книги незрячої поетеси Людмили Дворніцької (див. фото). При бібліотеці функціонує гурток по вивченню шрифту Браїля.

Бібліотека не втрачає зв’язки з Немирівською та Калинівською ТПО, де працюють пункти видачі як підрозділи нашої бібліотеки; налагоджується тісна співпраця з Вінницькою обласною науковою бібліотекою імені К. Тімірязєва.

На сьогоднішній день основною проблемою бібліотеки є аварійне приміщення, що створює значні перешкоди для функціонування закладу, зокрема, для проведення публічних заходів; створює загрозу пошкодження бібліотечного фонду. Керівництво підприємства, у підпорядкуванні якого знаходиться бібліотека, не в змозі провести ремонт приміщення бібліотеки через брак обігових коштів.

Файлы:

1633687898.вінниця.docx