Гуманітарна місія від НІКЦ та Ambutech!

Пропонуємо вашій увазі, оголошення від Навчально-інформаційного комп'ютерного центру та компанії Ambutech

Перш ніж розповісти деталі, трошки передісторії.

Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію нашої держави, кожен з нас задавав собі питання: "Чим я можу бути корисний, чим я можу допомогти моїй країні?"

Наша команда - не виключення.

І відповідь на це питання прихована у справах кожного з нас. Ми намагалися шукати різні можливості і способи допомоги незрячим Українцям.  І зараз ділимось одним з результатів. 

Ще до війни до нашого центру приходили прекрасні користувачі, 1 з них - це Драннік Георгій Миколайович. А в нього є донька, Драннік Анна. Ми не втратили з ними зв'язок навіть у такий складний час.

І саме в одній з ініціатив про результат якої йде мова, Анна дуже нам допомогла. Вона мешкає в Канаді, і саме вона взяла на себе комунікацію з компанією Ambutech та логістику. І саме сьогодні ми нарешті дочекалися і отримали коробку з тим, без чого жоден незрячий не може вийти на вулицю.

Так, ви правильно розумієте, це біла тростина. Багато надійних, якісних білих тростин Ambutech! Ми впевнені, що цей бренд не потребує додаткової реклами.

Але працівники цієї компанії точно потребують великої подяки від нас усіх. Команда Навчально-інформаційного комп'ютерного центру УТОС дякує кожному працівнику Ambutech за надані білі тростини для незрячих Українців. 

Також ми дякуємо родині Драннік. Ваша підтримка вкрай важлива для нас. Нам дуже приємно, що ви не стоїте осторонь та без вагань допомагаєте.

Тепер увага для тих, хто потребує білої тростини. Будь ласка, заповніть анкету за посиланням, воно знаходиться в кінці публікації. Не зволікайте.

https://forms.gle/kPSbeVsKnAwMNJxm8