Бібліотека ПОГ Барського УВП УТОС

 

На Барському УВП УТОС бібліотека була створена практично в післявоєнні роки. Незважаючи на труднощі в колективі,робота в бібліотеці проводилася постійно.Видавалась періодично література,регулярно проводилися голосні читання та масові заходи. По мірі можливості збільшення чисельності колективу,та економічної потужності підприємства розширювалася площа бібліотеки, поповнювався книжковий фонд, покращувалися  умови  обслуговування.

На протязі десятиліть збільшилася численність працюючих на підприємстві та відповідно збільшувалася кількість читачів у бібліотеці, покращувалася організація культ.-масової роботи та обслуговування читачів.

Бібліотека знайомить читачів з різними періодичними виданнями,в яких інформуються урядові інформації,державні закони та законодавчі акти сьогодення.

В бібліотеці проводяться літературні та тематичні вечори,обговорення прочитаних книг,вечори поезії, вікторини, конкурси,книжкові виставки,зустрічі з цікавими людьми.

При бібліотеці працює гурток художнього читання учасники якого неодноразово приймали участь респуб.оглядах,яких виборювали призові місця навіть були переможцями зонального огляду конкурсу,з читецького жанру і малих театральних форм. У 2019 році наша учасниця приймала участь у фестивалі «На  крилах творчості»,у місті Дніпрі,де пройшла відбір у гала-концерт. Також приймала участь у фестивалі «Срібні Роси»,у м. Срібне ,Чернігівської обл.,у фестивалі «Сяйво Перлин»у м.Боярка.

Бібліотека обслуговує книгами працівників і службовців УВП,членів територіальної первинної організації УТОСУ,навіть тих,що проживають в сільській місцевості.

   Нажаль час вносить зміни та нові вимоги до обов’язкових послуг,що традиційно надаються бібліотекою У зв’язку з загрозливою ситуацією,що склалася внаслідок поширенням світом епідемії короно вірусу у житі українців з’явилися нові виклики. Не стали винятком і культ.масові заклади. В умовах карантину бібліотека працює з дотриманням обов’язкових вимог. Головною метою нашої роботи є створеннякомфортних умов для наших читачів,в умовах пандемії.

       Незважаючи,що колектив УТОСУ в нашому місті невеликий,площа бібліотеки досить значна. Так наприклад: книжна зала-79,53 м(2), чит.зала 30,25м(2),підсобне приміщення,для зберігання та сортування книг-15,07 м(2),що створюють хороші умови для бібліотечної роботи.

На даний час бібліотека налічує 83 читачі. Працює один бібліотекар 0,5 ставки.

 

 

Файлы:

1661161198.1633687898.вінниця.docx