Святкування Дня бібліотеки

30 вересня українська громадськість традиційно відзначає всеукраїнський День бібліотек. Однак  наша бібліотека почала святкувати свій День бібліотеки, значно раніше, прив’язавши його до Дня народження Миколи Островського, чиє ім.’я бібліотека носить і зараз. Таким дивним чином ці дати співпали і ми святкуємо тепер День бібліотеки разом з іншими бібліотеками України..

Тож, і цього року, за традицією, ми знову разом з нашими любими

читачами відзначили це свято.  На початку святкування виступив директор бібліотеки Юрій Миколайович Вишняков, який розповів про роботу бібліотеки в поточному році, закликав усіх присутніх підписати звернення до ЦП УТОС  щодо підписання та ратифікації Україною Маракешсьького договору, згідно якого користувачі нашої бібліотеки, зокрема, могли б вільно користуватися бібліотечними фондами інших бібліотек. Марокешський договір вступив в силу в 2016 р. Його підписали вже 57 країн, однак наша країна все ще його не підписала і не ратифікувала. Читачі охоче підтримали звернення до голови ЦП УТОС.

З вітальним словом виступили заступник голови ЦП УТОС Новосецький М. М., заступник директора Республіканського будинку звукозапису і друку та президент ВГО «Генерація успішної дії» Євсев’єв Г. А., членкиня ГО «Творчі ініціативи» Величко Тетяна. Активні читачі бібліотеки читали вірші і привітання з нагоди свята, з музичним привітанням виступили працівник бібліотеки Сергій Левіщенко та співробітник НІКЦ УТОС Ігор Кушнір. Родзинкою зустрічі став виступ заслуженого артиста України, актора–імітатора, двічі рекордсмена книги рекордів України, брендового голосу провідних телеканалів від першого національного до 1+1, Ера радіо та багатьох інших, голосу українських Сімпсонів, Тачок та багатьох інших фільмів, відомого як доктор звук Юрія Коваленка. Артист розповідав про дитинство у  славетному місті Вилково, яке ще називають українською Венецією. Розповідь супроводжувалась голосами природи Дунайської дельти, співають птахи,  шумить очерет, кує зозуля – усе це  голос метра . Ще  гості свята   почули і голоси відомих політиків від В. І. Леніна  до Л. Д. Кучми. Демонстрував Юрій Коваленко фонограму патріотичної пісні «Не спи, козаче» у якій  усі інструменти оркестру відтворено також його голосом. А найбільше, напевно, вразив присутніх плач  немовляти, який також зімітував цей неймовірний актор.

Тож, свято вийшло,надзвичайно цікаве, різнобарвне, динамічне  і дуже, як завжди,  щире.

Відео зі святкування Дня бібліотеки ви можете подивитися або прослухати тут:

youtube.com