Екскурсія визначними вулицями Києва

17 березня 2012 року відбулась екскурсія двома центральними вулицями Києва: Володимирською та бульваром Шевченка. Її організувало об’єднання «Творчі ініціативи», завдяки якому незрячі побували і в театрі на Подолі, і в студентському театрі інституту ім. І. Карпенка–Карого, і на різноманітних екскурсіях Києвом.

 Дана екскурсія була дуже цікавою та інформативною. Нам розповіли про особливості будівництва Володимирського собору, про те, чому його стіни жовтого кольору; про оперний театр. Спочатку його в Києві побудували з дерева і він, звичайно, згорів. Тоді вже побудували камяний. Ще розповідали про золоті ворота та про меморіальну дошку на будинку навпроти СБУ та багато чого іншого.

А також ми відвідали Літературно-меморіальний дім-музей Тараса Шевченка. Цікаво було подивитись на предмети побуту, якими користувався Тарас Григорович, познайомитись з його картинами, ще раз почути його поезію.

Якщо у вас виникне бажання, ви також можете разом з іншими пізнавати невідомі сторінки рідного міста. Зголошуйтесь і ми зможемо приєднати вас до екскурсійної групи.