Презентація першого випуску літературно–художнього збірнинка для незрячих дітей «12 місяців»

28 травня запам’яталося відвідувачам центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М.Островського у Києві великою кількістю гостей, жвавими дискусіями та веселим гамором. Цього дня у приміщенні бібліотеки відбулася презентація першого випуску літературно-художнього збірника для дітей «12 місяців. Травень», надрукованого шрифтом Брайля. Тепер незрячі дітки віком від 6 до 12 років зможуть читати найцікавіші казки, вірші і оповідання, розгадувати кросворди і вчити скоромовки.

А виставка об’ємних дерев’яних робіт Сергія Поноченюка, присвячена виходу першого випуску збірника, черговий раз продемонструвала присутнім неймовірну силу мистецтва. Кожен відвідувач бібліотеки міг доторкнутися до робіт і відчути животворну енергетику дерева, поєднану з глибинними смислами, які закладає в дивовижні картини художник. Саме на кошти, зібрані  від продажу картин, була надрукована презентована книжка.

Завдячуючи благодійним внескам небайдужих українців та чуйних гостей, ми з певністю очікуємо на вихід наступного номера «12 місяців. Червень» і щиро сподіваємося, на подальшу підтримку нашої благодійної ініціативи.

 

 

Відео-репортаж можна переглянути тут:  

  https://www.youtube.com/watch?v=1IPMNHsgDY4